Косівщину відвідала польська делегація з партнерського повіту

Протягом 6–9 липня 2018 року на території Косівського району з офіційним візитом перебувала делегація Легіоновського повіту Мазовецького воєводства Республіки Польща на чолі зі старостою повіту Робертом Врубелем та президентом м.Легіоново Романом Смогожевскі.

Польські колеги відвідали Косівщину вже втретє у рамках двохсторонньої співпраці, що налагоджена між Косівською районною радою та Легіоновським повітом на підставі Договору про співробітництво від 11 вересня 2016 року.

Програма цьогорічного візиту передбачала не лише продовження знайомства з історико-культурною спадщиною Косівщини, участь у святкуваннях Дня міста Косова, але й ознайомлення з природнім потенціалом Українських Карпат: іноземні гості мали пішохідну екскурсію на г.Писаний камінь, оглянули місцеві краєвиди Яворова, Соколівки, Города, Косова. Також гості відвідали Коломию, побували у місцевих музеях, зокрема – у Музеї писанки.

За словами старости Легіоновського повіту Роберта Врубеля, найбільший потенціал Косівщини – це люди, які зберігають і розвивають давні традиції в культурі, мистецтві, ремеслах. Польські колеги були вражені щирістю, відкритістю та гостинністю місцевого населення, і вважають, що такі справжні емоції у поєднанні з чудовою природою, місцем розташування населених пунктів району у передгір’ї Карпат повинні бути основою у розвитку туризму.

Після перебування на теренах Косівського району польська делегація продовжила свій візит на території Вижницького району Черівецької області у рамках реалізації спільного проекту «Налагодження міжрегіонального партнерства з Легіоновським повітом Республіки Польща як можливість популяризації історико-культурної спадщини Гуцульщини за межами етнорегіону».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *