Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань надзвичайних ситуації, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку

У роботі депутатської комісії крім її членів також взяли участь Малкович М.М. – начальник відділу маркетингу і Тонюк М.В. – економіст Центру поштового зв’язку №5 в м.Косові, Баричко В.І. – заступник начальника Пенсійного фонду в Косівському районі та Костюк Н.Ю. – начальник відділу з виплати пенсій Пенсійного фонду в Косівському районі.

Присутні обговорили актуальне для Косівського центру поштового зв’язку №5 питання щодо виплати пенсій через структуру «Укрпошти». В єдиного на території району державного підприємства, за словами його начальника, з’явились конкуренти у вигляді банківських установ.

Фахівці Косівського центру поштового зв’язку №5, який на сьогоднішній день здійснює свою діяльність на території двох районів – Косівського та Верховинського, аргументували необхідність виплати пенсій населенню через їхню структуру та її доставку листоношами у найвіддаленіші населені пункти Косівського району. На даний час в Косівському районі функціонує лише 7 відділень Ощадбанку, а там, де вони відсутні, пенсіонерам доводиться їхати за пенсією в районний центр.

У зверненні на ім’я голови постійної комісії з питань надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайла Шатрука йдеться про наступне: «ЦПЗ №5 має в своєму складі структурні підрозділи – цех обслуговування споживачів в смт.Верховина, дільницю з оброблення пошти, 52 відділення поштового зв’язку та 4 кіоски. Центр здійснює свою фінансово-господарську діяльність за принципом самофінансування та самоокупності і тільки за рахунок своїх власних доходів покриває всі витрати… В структурі доходів найбільш питому вагу займають доходи від виплати пенсій та грошової допомоги – близько 53%. Однак останніми роками, – йдеться далі у зверненні – проводиться тиск на пенсіонерів щодо одержання пенсій через установи банків. В більшості випадків виплати пенсіонерів району переводять до банку без їх особистої згоди. Так, за січень місяць 2011 року листоношами проведено виплати 16 687 пенсіонерам району, що на 115 пенсіонерів менше, ніж було в січні 2010 року. Це призвело до значних втрат доходів і так щомісяця».

Свою думку з приводу порушеного питання висловили представники Пенсійного фонду в Косівському районі.

За результатами обговорення відповідного питання комісія прийняла рішення звернутися через районну газету «Гуцульський край» до населення з роз’ясненням переваг отримання пенсійних та грошових виплат через Косівське відділення центру поштового зв’язку №5.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *