Інформація про сільських, селищних та міського голів та секретарів Косівського району сьомого скликання

  Назва ради П.І.Б. голови і секретаря
1.

 

 

Косівська

Заступник голови

Секретар виконкому

Секретар м/ради

Плосконос Юрій Олександрович

Костинюк Святослав Васильович

Михайлюк Таїсія Іванівна

Печижак Роман Михайлович

2. Кутська Вардзаль Ярослав Ігорович

Казимирчук Наталія Іванівна

3. Яблунівська Безпалова Лідія Романівна

Писаренко Іванна Олександрівна

4. Акришірська Пилип’як Марія Петрівна    

Кирничук Галина Дмитрівна

5. Бабинська Гелетюк Володимир Васильович

Самокіщук Василь Васильович

6. Баня-Березівська Пукас Микола Миколайович

Голинський Михайло Микол.

7. Брустурівська Матійчук Василь Васильович

Петращук Василь Васильович

8. Великорожинська Томюк Микола Петрович

Проданчук Руслана Василівна

9. Вербовецька Сусак Іван Іванович

Зузяк Марія Танасівна

10 Вижньоберезівська Бодруг Микола Миколайович

Філійович Микола Миколайович

11 Городянська Пророчук Василь Петрович
12 Кобаківська Дивоняк Василь Рудольфович

Никифорук Галина Василівна

13 Космацька Бербеничук Дмитро Дмитрович

Чорнищук Ольга Іванівна

14 Лючанська Хімяк Микола Семенович

Михайлюк Ольга Тарасівна

15 Лючківська Васкул Богдан Ярославович    

Юрчук Дмитро Васильович

16 Малорожинська Воротняк Ганна Іванівна

Ткачук Марія Василівна

17 Микитинецька Гасюк Надія Дмитрівна

Атаманюк Ігор Валенінович

18 Нижньоберезівська Іванків Михайло Матвійович

Ільницька Марія Степанівна

19 Пістинська Бейсюк Тарас Васильович

Пліхтяк Оксана Дмитрівна

20 Прокуравська Лесюк Іван Петрович

Павлюк Марія Василівна

21 Рибненська Марчук Дмитро Філімонович

Самокіщук Марія Тарасівна

22 Річківська Ванджурак Оксана Василівна

Пітиляк Сніжана Володимирівна

23 Рожнівська Атаманюк Василь Васильович

Захарук Олександра Юріївна

24 Розтоківська Данищук Євген Михайлович

Крильчук Василина Василівна

25 Середньоберезівська Ігнатюк Микола Миколайович

Ігнатюк Марія Дмитрівна

26 Слобідська Будз Петро Михайлович

Дем’ян Емілія Дмитрівна

27 Смоднянська Рабинюк Михайло Юрійович  

Варадовська Євдокія Танасівна

28 Снідавська Медвідчук Світлана Лук’янівна

Грималюк Ганна Михайлівна

29 Соколівська Стефурак Василь Григорович

Шатрук Галина Петрівна

30 Старокутська Лаврук Григорій Петрович

Лукань Оксана Василівна

31 Стопчатівська Андрійчук Іван Васильович

Клевець Ганна Юріївна

32 Текучанська Бойчук Ніна   Михайлівна

Ковбаснюк Ганна Іванівна

33 Трацька Яремійчук Роман Михайлович

Слободян Роман Васильович

34 Тюдівська Довганюк Оксана Іванівна

Слижук Руслана Василівна

35 Уторопська Ніжевський Омелян Іванович  

Микитюк Людмила Василівна

36 Хімчинська Розвадовський Василь Петрович

Сенчук Марія Петрівна    

37 Черганівська Яремин Микола Михайлович

Будз Марія Юріївна

38 Шепітська Плитчук Степан Іванович

Петращук Марія Петрівна

39 Шешорівська Якібчук Василь Володимирович

Крилюк Петро Васильович

40 Яворівська Шкрібляк Катерина Миколаївна

Рибчук Світлана Миколаївна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *