Склад постійних депутатських комісій районної ради сьомого скликання

І. Комісія з питань бюджету та фінансів:

1.    Бойчук Іванослав Дмитрович – голова комісії
2.    Багняк Тарас Васильович
3.    Бойчук Дмитро Іванович
4.    Васкул Микола Григорович
5.    Дудюк Василь Васильович
6.    Іванишин Петро Миколайович
7.    Кічеряк Віталій Васильович
8.    Матейчук Роман Степанович

ІІ. Комісія з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій:

1.Марчук Володимир Миколайович – голова комісії
2. Гондурак Василь Іванович
3. Бойчук Марія Дмитрівна
4. Словак Володимир Миколайович

ІІІ. Комісія з питань туризму, спорту та молодіжної політики:

1. Мельничук Михайло Дмитрович – голова комісії
2. Лаврук Андрій Андрійович
3. Луканюк Катерина Михайлівна
4. Боєчко Василь Михайлович

ІV. Комісія з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності:

1.    Кавацюк Володимир Дмитрович – голова комісії
2.    Васкул Петро Васильович
3.    Гарасим’юк Ольга Іванівна
4.    Семин Андрій Богданович
5.    Павлюк Михайло Дмитрович

V. Комісія з питань освіти, культури і духовного розвитку:

1.    Фенчук Тарас Петрович – голова комісії
2.    Федорчак Василина Василівна
3.    Томащук Ігор Миколайович
4.    Попович Іван Іванович

VІ. Комісія з питань охорони навколишнього середовища та природокористування:

1. Коваль Юрій Миколайович – голова комісії
2. Голдищук Володимир Ярославович
3. Скільський Микола Михайлович
4. Фальбійчук Юрій Юрійович

VІI. Комісія з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту:

1.    Слижук Іван Васильович – голова комісії
2.    Баняс Галина Миколаївна
3.    Бойчук Мирослав Миколайович

VIІI. Комісія з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності:

1.    Данилюк Микола Васильович – голова комісії
2.    Пророчук Василь Васильович
3.    Зеленевич Василь Васильович

ІХ. Комісія з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства:

1.    Табахарнюк Василь Васильович – голова комісії
2.    Розвадовський Микола Петрович
3.    Тонюк Василь Миколайович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *