Про Стратегію економічного та соціального розвитку населених пунктів Косівського району Івано-Франківської області до 2020 року

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
третя сесія

РІШЕННЯ

Від 12 січня 2011 року      № 36-3/2011

Про Стратегію економічного та соціального розвитку населених пунктів Косівського району Івано-Франківської області до 2020 року

Зміни в розвитку району, в політичному, соціальному, економічному середовищі, утворення нових можливостей і умов вимагають вироблення і прийняття нових адекватних управлінських рішень та реалізації їх з метою адаптації до швидкозмінних умов ринкового оточення, підвищення конкурентоздатності економіки району та відповідного покращення добробуту кожного члена територіальної громади. Стратегія соціально – економічного та культурного розвитку населених пунктів району до 2020 року розроблена райдержадміністрацією на виконання вимог статі 143 Конституції України, законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

Стратегія визначає основні цілі та завдання економічного і соціального розвитку району до 2020 року, метою якого є поступовий перехід від переважно екстенсивних (затратних і неефективних методів господарювання) до інтенсивних (із застосуванням сучасних технологій) факторів соціально-економічного розвитку. Заслухавши та обговоривши Стратегію, районна рада

вирішила:

  1. Затвердити Стратегію економічного та соціального розвитку населених пунктів Косівського району Івано-франківської області до 2020 року (додається).
  2. Депутатам районної ради надати пропозиції до заходів соціально-економічного розвитку населених пунктів, за якими вони закріплені, постійній комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій (Р.Присяжний) розглянути пропозиції депутатів та включити їх до даної Стратегії.
  3. Хід реалізації Стратегії щорічно розглядати районною радою при підведенні підсумків виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій (Р.Присяжного).

Голова районної ради Андрій Клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *