Привітання голови районної ради з нагоди 20-ї річниці незалежності України!

Сьогодні у переддень 20-ї річниці незалежності, ми вшановуємо найбільше творіння української нації – незалежну і вільну Українську державу.

Ми, представники молодого покоління, усвідомлюємо, що це неоціненний дар бути свідками проголошення Незалежності України, проголошення мирного та демократичного. Звичайно, кожне покоління має свою плату за незалежність.

Хочу, щоб ми всі пам’ятали, що Україну будує кожен з нас, якою б мовою він не розмовляв, до якого б храму не ходив, яким би  політичним поглядам не симпатизував. В усіх нас одна доля й одна Україна! Головне – бути єдиними. Розділені ми не можемо нічого. А разом ми можемо все!

Від щирого серця вітаю всіх жителів та гостей Косівщини з Днем  Державного прапора та 20-ю річницею Незалежності України!

Наша держава молода, але вона втілила в собі традиції древньої Київської Русі, віковічну боротьбу Українського народу за свободу і право бути господарем на власній землі. Ми є спадкоємцями козацької слави, жертовності воїнів Національної революції 1917-1920 років, героїзму тих, хто проливав кров за Україну в буремні роки Другої світової війни. Ми є спадкоємцями непоборного українського духу, духу Тараса Шевченка та тисяч подвижників нашої віри й культури.

Це сповнює наші серця гордістю і покладає на нас обов’язок бути гідними великих предків, справдити їхні мрії і сподівання у незалежній соборній Україні.

У нас можуть бути різні погляди, але головна мета має бути одна –  зосередження спільних зусиль на соціально-економічному та культурному розвитку кожного населеного пункту нашого району зокрема та Косівщини вцілому як запоруки процвітання України.

Закликаю всіх жителів Косівщини усвідомити: як сьогоднішній, так і завтрашній день залежить особисто від кожного з нас. Ваш патріотизм, небайдужість й активна життєва позиція, чесна і наполеглива повсякденна праця – ось запорука щасливого майбутнього наших сімей, родин, сіл і селищ, району, області й цілої України.

З Днем Незалежності України!

Голова районної   ради   Андрій Клуб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *