Відбулося свято краси та грації «Косівська Панночка — 2017»

12 травня 2017 року у Косівському районному центрі дитячої творчості відбувся  районний конкурс краси та грації “Косівська Панночка-2017“, у якому взяли участь учениці 8-11 класів загальноосвітних навчальних закладів району.

Відкритий  мистецький захід проводився за ініціативи органів учнівського самоврядування загальноосвітніх шкіл району, відділу освіти  і сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Участь у святковому заході взяли заступник голови  районної ради – голова  конкурсного журі Володимир Петричук, завідувач сектора у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайло Мельничук,  головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту РДА Олександра Шиндро, працівники відділу освіти райдержадміністрації,  директори шкіл та громадськість району.

Загалом виявили бажання позмагатися 11 учасниць  Косівщини. Учасниці до конкурсу ретельно готувалися, щоб якнайкраще себе зарекомендувати перед журі та іншими глядачами.

Конкурс проходив у 4-х номінаціях “Конкурс – дефіле“, “Моє імя – Прекрасна Українка“, “Інтелектуальний конкурс“, “ Назад у минуле“ — мініатюра у ретро-стилі, “Вечірні сутінки“, на якому дівчата представляли свою майстерність у виконанні завдань, доводили, що вони найкращі.

За результатами конкурсу “Косівська Панночка-2017“  переможницею стала учениця  Хімчинської ЗОШ I-III ст. Розанна Матійчук, яка  набрала найбільшу кількість глядацьких симпатій.

У фінальний етап цьогорічного шоу пройшли ще 10 учасниць:

  • Семенюк Ілона – Рожнівський НВК“ Гуцульщина“  у номінації“ I- віце Панянка“
  • Балагурак Анна – Косівська ЗОШ I-III ст №2  у номінації“ I I– віце Панянка“
  • Сащук Соломія –  Великорожинський НВК  у номінації “ Ніжність“
  • Чокинюк Ганна – Розтоківська ЗОШ  I-III ст. у номінації “Посмішка“
  • Геник Лілія – Яблунівська ЗОШ I-III ст. у номінації“ Грація“
  • Шикман Анна – Старокосівська ЗОШ I-III ст. у номінації“  Чарівність“
  • Попович Оксана – Кутська ЗОШ I-III ст  у номінації “  Талант“
  • Стефурак Леся – Городянська  ЗОШ I-III ст.  у номінаці“ Стиль“
  • Дяконюк Анжеліка – Пістинська   ЗОШ I-III ст.  у номінаці“ Фотомодель“
  • Білак Христина – Снідавська   ЗОШ I-III ст.  у номінаці“ Фантазія“

Кожній учасниці було  вручено подарунки  та  квіти, нагороджено грамотами від організаторів заходу та меценатів і доборочинців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *