Голова районної ради Павло Ванджурак побував на урочистостях з нагоди закінчення навчального року в Косівській школі I-III ступенів №1

З нагоди закінчення навчального року в Косівській школі  I-III  №1 пролунав  останній шкільний дзвоник, на який зібралися,  учні молодших, середніх і старших класів, вчителі та дирекція школи.

На урочисту лінійку привітати випускників та їх наставників прибув голова обласної ради Олександр Сич, депутат обласної ради Ігор Яремин, Косівський міський голова Юрій Плосконос, начальник відділу освіти Косівської районної державної адміністрації Володимир Козьменчук.

Із урочистим, радісним і водночас хвилюючим  святом Останнього дзвоника привітав випускників, батьків, вчителів та всіх присутніх  голова Косівської районної ради Павло Ванджурак. У своєму виступі голова районної ради зазначив – «Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку Вашого життя, дорогі випускники – дорослого життя. Від сьогодні вам, молодим і талановитим , самостійно  приймати свідомі рішення, здобувати  досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов`язане з майбутнім нашої держави».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *