Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак взяв участь в урочистих заходах до Міжнародного дня захисту дітей

Сьогодні, 2 червня  2017 року,  в Косові на площі Незалежності проведено заходи з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей, в якому взяли участь голова Косівської районної ради Ванджурак Павло Іванович та перший заступник голови Косівської райдержадміністрації Марчук Богдан Васильович.

Дирекція районного Центру дитячої творчості в рамках святкування «Дня захисту дітей» організувала  свято до якого залучалися учні молодших  та старших класів  шкіл  району.

Талановитим  дітям, учасникам різного роду виставок технічної творчості, Всеукраїнських танцювальних і  пісенних фестивалів, спортивних змагань та переможців конкурсу   за  творчі заслуги та з нагоди  святкування  « Міжнародного Дня захисту дітей» нагороджено грамотами голови районної ради Павла Ванджурака та голови райдержадміністрації Зеновія Томащука.

Для присутніх прозвучали виступи  учасників святкової програми та концерти.  Долучились до святкування Дня захисту дітей представники організацій, підприємств та установ, молодь, батьки та громадськість району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *