Відбулось перше пленарне засідання ІХ сесії районної ради

8 червня 2017 року розпочала свою роботу ІХ сесія районної ради, до розгляду було затверджено 30 питань порядку денного.

Участь у першому пленарному засіданні взяли 31 депутат районної ради.  Протягом пленарного дня було розглянуто 15 питань. Традиційно, на початку депутати обговорили та прийняли рішення бюджетних питань: звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року, внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, виділення коштів з резервного фонду районного бюджету жителям району, що постраждали від пожеж. Вкотре піднімались питання фінансової незабезпеченості на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, які перебувають на утриманні місцевого бюджету. Знову наголошувалось керівництвом районної ради та районної державної адміністрації на тому, що проблеми із виплатами медичним працівникам району, які фінансуються за рахунок медичної субвенції з державного бюджету, не можуть бути вирішені за рахунок місцевих фінансів, а спроможностей завжди дотаційного районного бюджету, навіть при умові його перевиконання більше як на 105 відсотків, вже сьогодні не вистачає для виконання зобов’язань, визначених чинним законодавством.

Депутати районної ради заслухали та обговорили звіт керівника комунального підприємства «Косівська центральна районна аптека №40» Віри Сомик, інформацію т.в.о.начальника філії ДП «Косівський райавтодор» з приводу ремонту доріг на території Косівського району протягом 2016 року, інформацію районної державної адміністрації щодо стану забезпечення теплопостачання бюджетних установ району в опалювальному періоді 2017/2018 та начальника Косівського відділу поліції Олександра Байдуся про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на відповідній території за період виконання обов’язків за вказаною посадою.

Також під час роботи пленарного засідання було розглянуто ряд важливих питань, що стосувались комунальної власності району, зокрема, погоджено внесення змін до статуту районного підприємства «Райагроліс», напрацьованих на основі пропозицій Івано-Франківської обласної ради.

Друге пленарне засідання ІХ сесії відбудеться 13 червня 2017 року. Депутати районної ради планують розглянути другу половину затверджених питань порядку денного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *