Відбулося святкування 100-річчя заснування Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»

У будинку культури, 09 червня 2017 року відбулося урочисте святкування 100-річного ювілею громадської організації Союзу Українок, в якому взяв участь заступник голови Косівської районної ради Володимир Петричук, перший заступник голови Косівської райдержадміністраціїї Богдан Марчук.

Відбулося урочисте відзначення ювілею Всеукраїнської громадської організації у районі за ініціативи голови Косівської ГО «Союз українок» Анни Богдан .

На святковому заході проведено виставки літератури, бібліографічні огляди круглі столи з історії руху, було відзначено День пам`яті посестер Союзу Українок , що відійшли у вічність, пройшла святочна літургія, проведено акція «Засвіти свічку».

Союзянки Косівщини висвітлили у своїх виступах діяльність Союзу Українок, часи заснування і відродження, популяризували виставки творчих робіт майстрів народного мистецтва та традиції рідного краю.

На урочистості присвячені 100-річному ювілею ГО «Союз українок» завітали Івано-Франківський народний аматорський вокальний жіночий ансамбль «Смерічка» під керівництвом Лесі Мельник, які виконали українські пісні, а також з виступами прибули художні колективи Косівщини.

За активну участь у суспільно-політичному житті району та з нагоди відзначення 100-річчя заснування Всеукраїнської організації«Союз українок» нагороджено жінок-українок організації грамотами голови Косівської районної ради Павла Ванджурака та голови Косівської районної державної адміністрації Зеновія Томащука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *