Рішення про інформацію т.в.о. начальника філії “Косівський райавтодор” ДП “Івано-Франківський облавтодор” щодо ремонту доріг на території Косівського району у 2016 році

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА
сьоме скликання
дев’ята сесія

РІШЕННЯ

Від 08 червня 2017 року №296-9/2017
м. Косів

Про інформацію т.в.о. начальника філії “Косівський райавтодор” ДП “Івано-Франківський облавтодор” щодо ремонту доріг на території Косівського району у 2016 році

Заслухавши інформацію т.в.о.начальника філії “Косівський райавтодор” ДП “Івано-Франківський облавтодор” Олександра Хижняка щодо ремонту доріг на території Косівського району в 2016 році, враховуючи рекомендації та висновки постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, згідно яких встановлено, що стан доріг на території Косівського району є незадовільним, районна рада
вирішила:

1. Інформацію т.в.о.начальника філії “Косівський райавтодор” ДП “Івано-Франківський облавтодор” Олександра Хижняка щодо ремонту доріг на території Косівського району в 2016 році взяти до відома.

2. Роботу філії “Косівський райавтодор” ДП “Івано-Франківський облавтодор” щодо ремонту доріг на території Косівського району в 2016 році визнати незадовільною.

3. Рекомендувати Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області, ДП “Івано-Франківський облавтодор”, філії “Косівський райавтодор” при плануванні ремонту доріг повідомляти органи місцевого самоврядування про дату, час і ділянку дороги, де буде проводитись ремонт.

4. Рекомендувати Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області посилити контроль за виконанням робіт на дорогах з метою покращення якості робіт та ефективності використання коштів.

5. Рекомендувати філії “Косівський райавтодор” ДП “Івано-Франківський облавтодор” на початку виконання ремонту доріг, у першу чергу, знімати підвищення узбіч доріг та забезпечити на дорогах водовідведення .

6. Оприлюднити у районній газеті «Гуцульський край» інформацію про використання коштів на ремонт доріг та обсяги виконаних робіт у 2016 році у розрізі населених пунктів.
7. Рекомендувати Косівській районній державній адміністрації посилити контроль за використанням коштів та виконанням робіт філією ДП «Косівський райавтодор» на території Косівського району.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Табахарнюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *