Рішення про порядок та норматив відрахування частини прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств, що вилучається до районного бюджету у 2017 році

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме демократичне скликання
дев’ята сесія

РІШЕННЯ

Від 08 червня 2017 року № 291-9/2017
м.Косів

Про порядок та норматив відрахування частини прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств, що вилучається до районного бюджету у 2017 році

Відповідно до пункту 20 статті 43, статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 1 пункту 9 статті 69 Бюджетного Кодексу України, враховуючи висновки постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада
вирішила:

1. Встановити, що в 2017 році відрахування частини прибутку (доходу) здійснюється підприємствами, установами, організаціями, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста (комунальній власності) Косівського району, управління якими здійснює Косівська районна рада, у розмірі 30 відсотків чистого прибутку:
– комунальним підприємством “Центральна районна аптека № 40”;
– редакцією газети “Гуцульський край”;

2. Звільнити районне комунальне підприємство «Райагроліс» від сплати чистого прибутку (доходу) до загального фонду районного бюджету.

3. Відрахування частини прибутку (доходу) здійснюється підприємствами за результатами фінансово-господарської діяльності звітного періоду. Підприємства комунальної власності розраховують частину чистого прибутку (доходу), виходячи з установленого даним рішенням нормативу, та подають розрахунок до Державної податкової інспекції в Косівському районі ГУДФС в Івано-Франківській області разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку у строки, встановлені для подання декларації з податку на прибуток підприємств.

4. Визначена відповідно до п.1 цього рішення частина прибутку (доходу) сплачується в строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств і зараховується на відповідний рахунок з обліку надходжень до загального фонду районного бюджету, відкритий у відділенні Управління державної казначейської служби України в Косівському районі.

5. Інформацію про нарахування та сплату частини прибутку (доходу) комунальні підприємства щоквартально подають Косівській районній раді.

6. Косівському відділенню Коломийської ОДПІ ГУ ДФС в Івано-Франківській області (О.Мельниченко) здійснювати контроль за повнотою і своєчасністю відрахувань частини прибутку (доходу) підприємствами, що належать до комунальної власності району та інформувати фінансове управління районної державної адміністрації щомісячно до 10 числа про обсяги надходження частини чистого прибутку (доходу) до районного бюджету на 1 число місяця, що настає за періодом, за який подається інформація, окремо в розрізі підприємств комунальної власності району.

7. Дане рішення діє до встановлення районної радою відрахування частки прибутку (доходу) на наступний календарний рік.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М.Данилюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *