Рішення про звернення Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
дев’ята сесія

РІШЕННЯ

від 08 червня 2017 року № 289-9/2017
м.Косів

Про звернення Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді

Розглянувши звернення Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, керуючись статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки депутатської комісії районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада

вирішила:

1. Надати дозвіл Івано-Франківському обласному державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді виконати мурал на патріотичну тематику на стіні орендованої ними будівлі за адресою: м. Косів, вул. Шевченка, 39г, що належить до Косівського НВК «ЗОШ І-ступеня гімназії-інтернат».
2. Івано-Франківському обласному державному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді оголосити конкурс на виконання муралу.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М.Данилюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *