Відбулося друге пленарне засідання дев’ятої сесії Косівської районної ради

13 червня 2017 року продовжила роботу дев`ята сесія районної ради.

Вчора, у сесійній залі районної ради, відбулося друге пленарне засідання девятої сесії сьомого скликання. У роботі другого пленарного засідання взяли участь 29 депутатів із 40 обраних.

Депутати районної ради розглянули другу половину питань порядку денного, затвердженого на першому пленарному засіданні 08 червня 2017 року.

Головуючий на пленарному засіданні, голова Косівської районної ради Ванджурак Павло Іванович, перед продовженням розгляду питань, проінформував присутніх про створення Косівського госпітального округу із входженням до нього Верховинського району та Білоберізької ОТГ.

Першочерговим питанням порядку денного засідання було питання про роботу Косівської дільниці Снятинського УЕГГ на території Косівського району. З даного питання доповідав старший інженер Косівської дільниці Снятинського УЕГГ Тарас Сімків. Виконуючий обов`язки ознайомив присутніх із роботою газконтори, з приводу чого у депутатів виникли запитання до доповідача щодо роботи та обслуговування населення підприємством. Тому народні обранці вирішили сесійно звернутися до керівництва Снятинської УЕГГ щодо надання їм більш детальної інформації щодо роботи УЕГГ на території району.

Крім того, депутати районної ради підтримали ряд звернень Верховинської та Рогатинської районних рад. Розглянули та обговорили звернення напрацьовані профільними комісіями районної ради до Міністерства екології та природних ресурсів України, а також звернення щодо необхідності законодавчого врегулювання питання ввезення та перебування на митній території України автомобілів з іноземною реєстрацією та припинення переслідувань владою водіїв і фактичних власників таких автомобілів, звернення щодо необхідності вжиття заходів реагування з метою передачі у власність держави газорозподільних систем та їх складових, безоплатно наданих у користування суб’єктам господарювання недержавної форми власності.

Також на порядку денному стояло питання про звільнення директора Косівського районного підприємства «Райагроліс» Юрія Пліхтяка та про надання попередньої згоди РП «Райагроліс» на погодження виділення лісових ділянок жителю села Уторопи з метою здійснення користування лісами для рекреаційних, туристичних, культурно-оздоровчих цілей.

Одноголосно була підтримане питання про затвердження Статуту музею-садиби Патріарха Київського і всієї Руси-України Володимира у новій редакції.

Традиційно на закінчення роботи другого пленарного засідання були озвучені депутатські запити.

У роботі другого пленарного засідання взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Марчук, депутат обласної ради Оксана Мельниченко, керівники установ, підприємств, організацій, учасники АТО, члени РО «Спілка учасників АТО», представники ГО «Правий сектор», голови ОМС району, кореспондент часопису «Гуцульський край».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *