На Косівщині відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти

Виїзне засідання Комітету ВРУ з питань освіти і науки відбулося 14 червня 2017 року в Великороженській ЗОШ I-II ступенів на тему «Гірська загальноосвітня школа: стан, проблеми, перспективи розвитку».

Заступник голови комітету ВРУ з питань освіти і науки Олександр Співаківський спільно із нардепом ВРУ Юрієм Солов`єм прибув на Косівщину для обговорення проблем та перспектив розвитку освіти в гірській місцевості.

У роботі виїзного засідання комітету взяли участь: голова Косівської районної ради Павло Ванджурак, перший заступник голови Косівської райдержадміністрації Богдан Марчук, начальник відділу освіти РДА Володимир Козьменчук, голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку Тарас Фенчук, депутат районної ради Микола Данилюк, директори шкіл та громадськість району.

Посадовці та чиновники відвідали Великориженську загальноосвітню школу I-II ступенів та ознайомились із науково-технічною базою закладу. Опісля всі присутні за участю керівників місцевих органів управління освітою Верховинського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського районів та м.Яремче Івано-Франківської області, директори загальноосвітніх навчальних закладів Косівського району на базі Яворівської ЗОШ I-III ступенів провели засідання круглого столу на тему «Розвиток нової української школи в гірській місцевості».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *