У Косівському районі відбулися урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника

У третю неділю червня Україна відзначатиме День медичного працівника – професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі – турботі про життя і здоров’я людини.

Тож напередодні свята відбулися урочистості для працівників системи охорони здоров’я у Яблунівській районній лікарні та в медичному закладі району «Санаторій Косів», фтизіопульмонологічного диспансеру, також пройшлм святкування Косівської центральної лікарні – головного медичного закладу району.

У четвер, 15 червня 2017 року , в актовому залі Яблунівської РЛ, працівників найгуманнішої професії прийшли привітати заступник голови Косівської районної ради Володимир Петричук та головний лікар Косівської ЦРЛ Дмитро Микитюк.

Представники влади звернулися до медичних працівників лікарні, вітальним словом та побажали всіляких життєвих гараздів, щоб обрана професія завжди приносила задоволення, додавала ритму і сенсу життя

За сумлінну і добросовісну працю на ниві охорони здоров’я та з нагоди професійного свята медики отримали з рук посадовців нагороди: почесні грамоти, квіти. Тож приєднуючись до всіх привітань з нагоди свята, головний лікар Яблунівської РЛ Ігор Гнатищак висловив всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя.

Завітали на урочистості і в село Смодне до «Санаторію Косів», які відбулися в п`ятницю 16 червня 2017 року в примішенні закладу. Заступник голови Косівської районної ради Володимир Петричук та головний лікар «Санаторій Косів» – заслужений лікар України Юрій Плав`юк вручили працівникам галузі почесні грамоти з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника.

Адміністрація фтизіопульмонологічного диспансеру відзначили урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника вітаючи грамотами медсестер та лікарів- фтизіаторів Косівського і Кутського стаціонарних відділень, які вручили заступник голови Косівської районної ради Володимир Петричук та головний лікар фтизіопульмонологічного диспансеру Олександр Сем`янів.

Величними урочистостями відзначили 16 червня 2017 року у Будинку культури – День медичного працівника Косівська центральна районна лікарня, яка зібрали на свято всіх працівників медичних закладів району.

Представників медичної професії прийшли привітати заступник голови Косівської районної ради Володимир Петричук та головний лікар Косівської ЦРЛ Дмитро Микитюк, голова профільної комісії з питань охорони здоров’я Іван Слижук, які побажали медикам району міцного здоров’я, невичерпної енергії та вагомих результатів у реалізації свого професійного покликання, а ще – родинного щастя та добробуту, здійснення найзаповітніших мрій!

Висловилючи усім подяку за підтримку й розуміння представники влади вручили заслужені нагороди працівникам медичної галузі Косівської центральної районної лікарні.

На завершення свята для медичних працівників прозвучав концерт художніх колективів району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *