Команда з Прикарпаття стала переможцем на VI Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів місцевих рад

Днями у Чорноморську Одеської області завершилася VI Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів України, депутатів обласних, районних, міських,сільських та селищних рад.

На спартакіаді проходили змагання у п’яти видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шашки та шахи. Івано-Франківщину на змаганнях представляли 23 депутати. Косівщину у складі збірної Івано-Франківської області представляли – депутат районної ради Роман Матейчук (волейбол) та депутат Пістинської сільської ради Тарас Якимишин (футзал).

За результатами змагань у всіх видах спорту збірна команда депутатів Івано-Франківської області виборола “золото”, посівши почесне перше загальнокомандне місце.

Основну кількість очок збірній принесли волейбольна та футзальна команди, які упродовж змагань не програли жодного матчу та посіли перші місця у своїх видах спорту. Підсилили лідерські позиції збірної Прикарпаття достойні результати тенісистів, шашкістів та шахістів. Зокрема, в командному рейтингу з настільного тенісу депутати Івано-Франківщини посіли друге місце, у шашках вибороли “бронзу”, а в шахах стали сьомими.

Учасниками VI Всеукраїнської спартакіади були збірні команди 16 областей України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *