Привітання голови районної ради з нагоди професійного свята – Дня державної служби!

Шановні державні службовці Косівщини! Від імені депутатського корпусу районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня державного службовця!

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням серця, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям..

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей, їх відношення до влади. Ви, кожен у галузі своєї професійної діяльності, реалізуєте визначену частину завдань державної служби забезпечуєте виконання вимог Конституції та законів України, постанови органів державного управління, а поряд з тим докладаєте зусиль для забезпечення ефективності діяльності державних органів.Нехай професійна діяльність приносить вам задоволення від самореалізації та розуміння потрібності для суспільства.

У день професійного свята бажаю вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров’я та задоволення від такої почесної праці. Витримки вам і терпіння, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного Косівського краю та України.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *