Привітання голови Косівської районної ради Павла Ванджурака з Днем Конституції

Шановні жителі Косівщини!

Прийміть найщиріші вітання із державним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла новий Основний закон країни – першу Конституцію незалежної української держави. Цей документ створив могутню основу для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови нашого суспільства. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність. Згідно Конституції, саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних.

Конституція несе в собі головну і надзвичайно цінну ідею про те, що держава функціонує для людини. А людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

Сьогодні ми, як ніхто інший, відповідальні перед попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу і дотримання головних принципів Основного Закону нашої держави – народовладдя, гуманізму та законності. Саме на цих фундаментальних засадах ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Щиро зичу всім міцного здоров’я, мудрості, терпіння, сил і впевненості у всіх починаннях. Нехай ваша доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *