Відбулися збори Косівської станиці Братства ОУН-УПА

29 червня 2017 року у сесійній залі районної ради відбулася збори районної управи Всеукраїнського братства УПА у яких взяв участь голова Косівської районної ради Павло Ванджурак.

Голова районної управи Всеукраїнського братства ОУН-УПА Петро Підлетейчук спільно з членами братсива ОУН-УПА та з присутніми на зборах обговорили ряд заходів, які присвячені відзначенню 110-ї річниці від дня народження Романа Шухевича. Урочистості з нагоди 110-ї річниці Романа Шухевича, будуть проходити в селі Тюдів Косівського району та селі Тишків Городенківського району.

Голова районної ради Павло Ванджурак проінформував присутніх про заходи, що будуть проводитись в рамках відзначення 75-річниці від створення УПА та про творчу естафету присвячену вищевказаній даті “Воскресне волі дух та наша слава”.

Перед присутніми виступила голова РОНСЖУ Аделя Григорук, яка презентувала зібрані матеріали та звернулася із проханням долучитися до збору матеріалів для видавництва книги про пам`ятні знаки, могили, обеліски, воякам УПА на Косівщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.