Рішення про роботу Косівської дільниці Снятинського відділення УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз» на території Косівського району

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА
сьоме скликання
дев’ята сесія
(друге пленарне засідання)

РІШЕННЯ

Від 13 червня 2017 року №299-9/2017
м. Косів

Про роботу Косівської дільниці Снятинського відділення УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз» на території Косівського району

Заслухавши інформацію в.о. головного інженера Косівської дільниці Снятинського відділення УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз» Сімківа Т.О. про роботу на території Косівського району, відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, районна рада

вирішила:

1. Інформацію в.о. головного інженера Косівської дільниці Снятинського УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз» Сімківа Т.О. про роботу на території Косівського району взяти до відома.

2. Запросити на наступну чергову сесію районної ради керівника Снятинського відділення УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз» та представника керівництва компанії ПАТ «Івано-Франківськгаз» для отримання більш детальної інформації про роботу на території Косівського району.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Табахарнюк)

Голова районної ради Павло Ванджурак

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.