Рішення про звільнення з посади директора Косівського районного підприємства «Райагроліс» Пліхтяка Ю.М.

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
дев’ята сесія
(друге пленарне засідання)

РІШЕННЯ

від 13 червня 2017 року № 300-9/2017
м.Косів

Про звільнення з посади директора Косівського районного підприємства «Райагроліс» Пліхтяка Ю.М.

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до п.5.2. Статуту Косівського районного підприємства «Райагроліс» , затвердженого рішенням Косівської районної ради від 29 травня 2007 року №209-9/2007, п.5.2. Контракту, укладеного головою Косівської районної ради та Пліхтяком Юрієм Миколайовичем 09 серпня 2013 року, районна рада

вирішила:

1. Звільнити Пліхтяка Юрія Миколайовича з посади директора Косівського районного підприємства “Райагроліс” з 06 липня 2017 року за власним бажанням згідно ст.38 Кодексу законів про працю України.
2. Косівському районному підприємству «Райагроліс» провести передбачені законодавством при звільненні виплати Пліхятку Ю.М. та забезпечити видачу трудової книжки, про що повідомити районну раду.
3. Контроль за виконанням рішення покласти заступника голови районної ради Володимира Петричука, постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М.Данилюк) та постійну комісію районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування (Ю.Коваль).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *