Впродовж 07-08 липня в Косові пройшли заходи в рамках святкування Дня Міста

На храмове свято Івана Купала 7 липня 2017 року у місті Косові на Майдані Незалежності відбулося урочисте відкриття «Дня міста Косова». На урочистості заходи з нагоди відзначення Дня міста Косова прибув народний депутата України Юрій Соловей, який виступив з привітальним словом перед учасниками дійства. Висловили свої вітання на адресу косівчан і гостей міста Косівський міський голова Юрій Плосконос, голова Косівської районної ради Павло Ванджурак, перший заступник голови Косівської районної державної адміністрації Богдан Марчук.

У рамках святкування Дня міста продемонстровано розмаїття народного строю в селах Гуцульщини, багатогранні вміння майстрів народної творчості. відбулися веселі дійства та відтворення звичаїв і обрядів, які притаманні цьому святу.

На святі Івана Купала прозвучали музика-виконавців на народних інструментах, як і на скрипці, цимбалах, сопілці супроводжували пісенну мелодію.

Керівництво району на святі вручили з нагоди святкування районного «Свято меду» членам районної спілки пасічників подяки та грамоти від Івано-Франківської обласної адміністрації та спільні подяки Косівської районної ради та районної державної адміністрації.

Молодь мала змогу побачити старт відкритого чемпіонату з екстриального ендуро «Ruba Grunem», змагання з силового екстриму на звання найсильнішої людини Прикарпаття «Камінь Довбуша».

У заходах взяли участь : заступник голови Косівської районної ради Володимир Петричук, депутати районної ради, керівники установ, підприємств та організацій, гості та жителі району.

На урочистостях продемонстровано для гостей та жителів міста художні та творчі вироби від народних майстрів, проводилась популяризація етносувенірів, розваги для косівчан і гостей свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.