Фінансові результати підприємств – суб’єктів підприємницької діяльності Косівського району у 2016 році

Головне управління статистики інформує. Фінансовий результат до оподаткування (сальдо) підприємств – суб’єктів підприємницької діяльності Косівського району у 2016р. становив 11,7 млн.грн прибутку (у 2015р. – 4,6 млн.грн прибутку).

Прибуткове сальдо сформовано (без урахування зміни підприємствами основного виду економічної діяльності у 2016р.), в основному, за рахунок рентабельної діяльності підприємств оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів та мотоциклів (3,5 млн.грн прибутку), промисловості (2,9 млн.грн), будівництва (2,4 млн.грн), сільського, лісового та рибного господарства (2,2 млн.грн).

З прибутками завершили рік також підприємства сфери охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, операцій з нерухомим майном, адміністративного та допоміжного обслуговування, інформації та телекомунікацій, тимчасового розміщування й організації харчування.

Разом з тим, у 2016р. збитково спрацювали підприємства транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (191 тис.грн збитку) та професійної, наукової та технічної діяльності (14,7 тис.грн).

Частка прибуткових підприємств у 2016р. склала 89,4%; ними одержано 13,2 млн.грн прибутку.

Збитковими підприємствами, частка яких в загальній кількості підприємств району становила 10,6% (у 2015р. – 13,1%), допущено 1,5 млн.грн збитку.

Рівень рентабельності операційної діяльності підприємств району склав 9%. Найвищий він у підприємств оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів та мотоциклів (120,1%), сільського, лісового та рибного господарства (18,1%), промисловості (10,3%).

Начальник О.В. Бліннікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.