Підписано Угоду про співпрацю між Косівською та Семенівською районними радами

На території Косівського району з ознайомчим візитом перебували представники органів місцевого самоврядування Семенівського району Чернігівської області.

Сьогодні, 13 липня 2017 року голова Косівської районної ради Ванджурак Павло Іванович провів робочу зустріч з головою Семенівської районної ради Чернігівської області Малковичем Василем Васильовичем. У ході якої йшлося про налагодження співробітництва між двома районами та обговорення спільних проектів. Районна рада презентувала представникам ОМС Семенівського краю власний досвід у проектній діяльності та потенціал Косівщини.

У робочій зустрічі взяли участь голова Косівської районної державної адміністарації Зеновій Томащук та його заступник Ярослав Бринський, заступник голови Косівської районної ради Володимир Петричук, Косівський міський голова Юрій Плосконос, керуюча справами виконавчого апарату Косівської районної ради Роксолана Барчук, начальник відділу освіти Косівської РДА Володимир Козьменчук, депутати Косівської районної ради Іван Слижук та Володимир Марчук, Середньоберезівський сільський голова Микола Ігнатюк.

У рамках візиту керівники районих рад, враховуючи необхідність та можливість розвитку культури і туризму, освіти, спорту, охорони здоров’я, економіки та інвестицій, народні промисли, соціального захисту населення охорони навколишнього середовища, промислової та іноваційної політики з метою ефективного вирішення завдань місцевого самоврядування, прагнучи подальшого розвитку та зміцнення взаємних зв’язків, керуючись сучасними европейськими підходами підписали Угоду про співпрацю між Косівською районною радою та Семенівською районною радою.

У результаті конструктивного обговорення сторони висловили переконання щодо пошуку альтернативних шляхів вирішення та налагодження співпраці у різних галузях соціально-економічного життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.