Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства

У вівторок 18 липня 2017 року, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства у складі: голови комісії Василя Табахарнюка, заступника голови комісії Миколи Розвадовського, секретаря комісії Василя Тонюка.

В роботі комісії взяв участь голова районної ради Павло Ванджурак, депутати районної ради: Микола Данилюк, Василь Пророчук, Василь Зеленевич, перший заступник голови РДА Богдан Марчук, начальник філії «Косівський райавтодор» Володимир Зеленевич.

В процесі роботи комісією розглянуто рішення Івано-Франківської обласної ради від № 514-15/2017. А також розглянуто листи:

1.Філії АТ “Прикарпаттяобленерго” “Косівський район електричних мереж” № 543/2.
2. “ Дочірнє підприємство “ Івано-Франківський облавтодор” №01-05/609.
3. ПАТ “Івано-Фраківськгаз” № IF02.1-143-2964-0617.
4. Відділу освіти Косівської райдержадміністрації № 618/01-31/05.
5. Косівського районного відділу УДСУНС з надзвичайних ситуацій № 1670/26-42.
6. Різне.

Обговорювалося питання стану доріг Косівщини та їх ремонту. Новий начальник філії «Косівський райавтодор» Володимир Зеленевич розповів про перспективи ремонту та експлуатаційне утримання доріг в 2017р. Піднімалось питання щодо забезпеченості теплопостачанням ЦРЛ.

В результаті обговорення було прийняте рішення, рекомендувати Президії Косівської районної ради зробити відповідні звернення в різні інстанції по даних питаннях, які були підняті на засіданні комісії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.