Відбудеться засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту

До уваги депутатів Косівської районної ради!

У четвер, 7 вересня 2017 року о 10.00 год., відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров`я, материнства та соціального захисту з наступним порядком денним:

 1. Про внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки ( Лист служби у справах дітей РДА ).
 2. Про розгляд рішення обласної ради про внесення змін до комплексної програми «Здоров`я населення Прикарпаття 2013-2020».
 3. Про внесення змін і доповнень до Районної комплексної програми підтримки сімей загиблих(постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних рганів та членів добровольчих загонів, які брали участь в антитериростичній операції у східних областях України – мешканців Косівського району ( Лист РУПСЗН РДА).
 4. Про інформацію департаменту охорони здоров`я Івано-Франківської ОДА.
 5. Про звернення профспілкової організації працівників охорони здоров`я за дорученням трудового колективу щодо виділення додаткових коштів на виплату заробітної плати працівникам охорони здоров`я району.
 6. Про відповідь Департаменту охорони здоров`я Комунального закладу «Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» щодо забезпечення Кутського відділення екстреної ( швидкої) медичної допомоги лікарями з медицини невідкладних станів.
 7. Про аналітичну довідку Косівської ЦРЛ щодо покращення стану діагностики та лікування хворих в районі.
 8. Про розгляд заяви лікаря Кутської МЛ Геркалюк Н.Р.
 9. Про розгляд листа РПСЗН РДА щодо створення притулків і спеціалізованих служб підтримки осіб постраждалих від домашнього насильства в Косівському районі
 10. Розгляд заяв та звернень.
 11. Різне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *