Депутатська комісія районної ради з питань охорони здоров`я, материнства, дитинства та соціального захисту розглянула ряд питань на чергове пленарне засідання

Сьогодні, 07 вересня 2017 року у кімнаті депутата відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров`я , материнства та соціального захисту.

У роботі комісії взяли участь: голова профільної комісії Іван Слижук його заступник Мирослав Бойчук та запрошені на засідання начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Козак, заступник Косівської центральної лікарні Світлана Томенко.

Першочерговими питаннями порядку денного комісія : проаналізувала та підтримала внесення змін і доповнень до Програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки та питання внесення змін і доповнень до Районної комплексної програми підтримки сімей загиблих(постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в антитериростичній операції у східних областях України – мешканців Косівського району. З приводу зазначених питань комісія підготувала проекти рішень на десяту сесію районної ради сьомого скликання.

Члени комісії занепокоїні зверненням профспілкової організації працівників охорони здоров`я за дорученням трудового колективу щодо виділення додаткових коштів на виплату заробітної плати працівникам охорони здоров`я району. З приводу порушеного питання присутніх на засіданні проінформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Козак.

Заступник головного лікаря Косівської центральної районної лікарні Світлана Томенко представили розрахунки щодо виділення додаткових коштів на виплату заробітної плати працівникам охорони здоров`я району та по незабезпеченності асигнуваннями по теплоенергоносіях та комунальних послуг до кінця року. Депутати розглянули аналітичну довідку Косівської ЦРЛ щодо покращення стану діагностики та лікування хворих в районі, а також акцентували увагу на розподілі і використанні коштів у реанімаційних відділеннях.

Члени комісії обговорили ряд листів та заяв, які надійшли на профільну комісію, з приводу яких прийнято відповідні рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.