Проект рішення про звернення районної ради щодо покращення матеріально-технічного забезпечення філії ДП «Косівський райавтодор»

Проект
погоджено та рекомендовано на розгляд сесії районної ради постійною комісією з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА
сьоме скликання
десята сесія

РІШЕННЯ

Від 19 вересня 2017 року №____-10/2017
м. Косів

Про звернення районної ради щодо покращення матеріально-технічного забезпечення філії ДП «Косівський райавтодор»

Розглянувши та обговоривши пропозиції постійної комісії районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, враховуючи звернення філії «Косівський райавтодор» ДП «Івано-Франківський облавтодор» ПАТ «Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України», керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

вирішила:

1. Схвалити звернення районної ради до Міністерства інфраструктури України, Державного агентства Автомобільних доріг України “Укравтодор”, ПАТ “ДАК ”Автомобільні дороги України”, Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області, ДП “Івано-Франківський облавтодор“ (додається).
2. Рішення надіслати Міністру інфраструктури України Володимиру Омеляну, в.о. голові Державного агентства Автомобільних доріг України “Укравтодор” Славоміру Новаку, т.в.о. голові правління ПАТ “ДАК ”Автомобільні дороги України” Роману Косинському, начальнику Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василю Буджаку, Директору ДП “Івано-Франківський облавтодор“ Юрію Ходаковському.
3. Опублікувати звернення районної ради в газеті «Гуцульський край» та на офіційному веб-сайті районної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Табахарнюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

ПОГОДЖЕНО:
Грималюк Л.Д.
Барчук Р.Я.

 

Міністру інфраструктури України
Володимиру Омеляну

В.о.голови Державного агентства
Автомобільних доріг України
“Укравтодор”
Славоміру Новаку

Т.в.о. голови правління ПАТ
«ДАК «Автомобільні дороги України»
Роману Косинському

Начальнику САД в Івано-
Франківській області
Василю Буджаку

Директору ДП “Івано-
Франківський облавтодор”
Юрію Ходаковському

Протяжність автодоріг загального користування району становить 255,8 км, в тому числі: 78 км – державних, 177,8 км – місцевих доріг загального користування. По протяжності державних доріг загального користування район посідає 4 місце в області. У зв’язку зі значним транспортним навантаженням шляхова мережа району з часом втрачає свої експлуатаційні якості і потребує постійного належного та своєчасного утримання, особливо в осінньо-зимовий період. Таку роботу на території населених пунктів Косівського району здійснює філія «Косівський райавтодор» ДП «Івано-Франківський облавтодор» ПАТ «Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України, яка обслуговує 212,6 км доріг, в тому числі: 34,8 км – державного та 177,8 км – місцевого значення, з яких 63,6 км – обласного та 114,2 км – районного значення.

Однак впродовж останніх 10 років зазначене підприємство не отримувало жодних коштів на оновлення матеріально-технічної бази, експлуатаційними зусиллями якої повинні утримуватись у належному стані автодороги загального користування Косівського району.

Так, як більшість населених пунктів Косівщини розташовані в гірській місцевості, то й на експлуатаційне утримання автодоріг загального користування державного і місцевого значення Косівського району потрібна спеціальна техніка та матеріали для приготування протиожеледної суміші у більшій кількості, ніж у низинних районах.

У Косівському районі філія «Косівський райавтодор» ДП «Івано-Франківський облавтодор» ПАТ «Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України здійснює ремонт та експлуатаційне утримання автодоріг загального користування державного і місцевого значення, використовуючи застарілу техніку. Так, за наявності на балансі лише трьох одиниць техніки, дві з яких – в аварійному стані, філія повинна забезпечити обслуговування в осінньо-зимовий період більшої частини автодоріг загального користування Косівського району. Інші наявні основні засоби не можуть використовуватись для зазначених потреб.

З метою уникнення можливого ускладненя безперебійного сполучення на дорогах Косівського району, щоб не повторилась ситуація, яка мала місце у листопаді 2016 р., коли за аномальних погодних умов снігом засипало всі дороги й було паралізовано рух автотранспорту в цілому районі, для запобігання колапсу на дорогах гірського Косівського району в зимовий період 2017-2018 рр, просимо посприяти у закупівлі техніки або виділенні коштів на її придбання для філії «Косівський райавтодор» ДП «Івано-Франківський облавтодор» ПАТ «Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України. Першочергово філія має потребу у наступній техніці: автомобіль КРАЗ з піскоризкидальним обладнанням та лопатою відвалу, відвал для автомобіля КРАЗ-2 шт.; піскорозкидальне обладнання для автомобіля КРАЗ – 1 шт., піскорозкидальне обладнання для автомобіля ЗІЛ-131- 1 шт., трактор МТЗ-80 з відвалом та навісним обладнанням, а також інертний матеріал для приготування протиожеледної суміші (відсів, пісок) у кількості 950 м3.

Прийнято на Х сесії районної ради
19 вересня 2017 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *