Проект рішення про звернення районної ради щодо скасування плати за підключення до електромереж

Проект
погоджено та рекомендовано на розгляд сесії районної ради постійною комісією з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА
сьоме скликання
десята сесія

РІШЕННЯ

Від 19 вересня 2017 року №____-10/2017
м. Косів

Про звернення районної ради щодо скасування плати за підключення до електромереж

Розглянувши звернення до президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, голові НКРЕКП, голові Івано-Франківської обласної ради, депутата Верховної Ради України І. Солов’я, щодо скасування плати за підключення до електромереж.

вирішила:

1. Схвалити звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, голови НКРЕКП, голови Івано-Франківської обласної ради, депутата Верховної Ради України І. Солов’я щодо скасування плати за підключення до електромереж. (додається).
2.Звернутись про підтримку зазначеного звернення до районних рад Івано-Франківської області.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Табахарнюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

ПОГОДЖЕНО:
Грималюк Л.Д.
Барчук Р.Я.

 

 

Президенту України
Петру Порошенку

Голові Верховної Ради України
Андрію Парубію

Прем’єр-міністру України
Володимиру Гройсману

Голові Національної комісії, що
здійснює державне регулювання
у сфері енергетики та комунальних
послуг
Дмитру Вовку

Народному депутату Верховної
Ради України
Ігорю Солов’ю

Голові обласної ради
Олександру Сичу

Звернення

Ми, депутати Косівської районної ради, глибоко обурені значним подорожчанням плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, спричиненим прийняттям Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постанови 442 від 30.03.2017р “Про внесення змін та доповнень до постанови НКРЕКП від 26 січня 2017 року” та постанови від 26.01.2017 № 81«Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2017р», та постанови №148 від 30.01.2017р «Про встановлення величини питомої вартості нестандартного приєднання електроустановок до електричних мереж на 2017р.» Дані постанови накладають величезне навантаження на населення, середній та малий бізнес в України. Оскільки за приєднання електроустановок до електричних мереж потрібно сплачувати великі суми. Згідно додатку №1 до постанови НКРЕПК від 26.01.2017р № 81 та додатків 5-16 до постанови 442 від 30.03.2017р “Про внесення змін та доповнень до постанови НКРЕКП від 26 січня 2017 року”, тариф (плата) за приєднання електроустановок до електричних мереж в Івано-Франківській області чи не найвижчий в Україні в порівнянні з сусідніми областями майже на 100%. (додатки додаються).

В зв’язку з важким економічним становищем в державі в цілому, особливо в гірських районах Прикарпаття, Косівська районна рада звертається до Вас з проханням вирішити питання по встановленню нульової ставки оплати за приєднання електроустановок до електромереж, або сутт’євої знижки для Івано- Франківської області.

Вирішення питання у такий спосіб сприятиме зменшенню соціальної напруги серед населення.

Прийнято на Х сесії районної ради
19 вересня 2017 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *