Районна рада направила матеріали органів місцевого самоврядування Косівщини для участі в другому етапі щорічних обласних конкурсів «Краща спортивна громада» та «Краща етнокультурна громада»

Починаючи з 2012 року, Івано-Франківська обласна рада щорічно проводить серед сільських селищних та міських рад міст районного значення конкурси «Краща спортивна громада», «Краща етнокультурна громада» та «Громада кращого довкілля», у яких оцінюється здійснена органами місцевого самоврядування робота протягом останнього року відповідно до завдань конкурсів: у сфері підтримки і розвитку фізичної культури і спорту, усіх видів і жанрів аматорського мистецтва, традицій народної культури та щодо організації благоустрою, покращення санітарного стану на території тієї чи іншої адміністративно-територіальної одиниці.

На жаль, участь у зазначених конкурсах не користується великою популярністю серед місцевих рад Косівщини. Активність ОМС району у щорічних обласних конкурсах з початку їх проведення виглядає наступним чином:

  • І. 2012 р. Було подано 1 заяву – від Пістинської сільської ради на конкурс «Краща спортивна громада», на рівні області не здобуто жодного призового місця.
  • ІІ. 2013 р. Було подано 2 заяви – від Пістинської сільської та Яблунівської селищної рад на конкурс «Краща спортивна громада», на рівні області ІІІ місце отримала Яблунівська селищна рада (призовий фонд 50 тис.грн.)
  • ІІІ.2015 р. Було подано 2 заяви – від Яблунівської селищної ради на конкурс «Краща спортивна громада» та Яворівської сільської ради на конкурс «Краща етнокультурна громада». На рівні області Яблунівська селищна рада вдруге отримала ІІІ місце з призовим фондом 100 тис.грн., а Яворівська сільська рада була визнана переможцем обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада» у номінації етнокультурний регіон Гуцульщина з призовим фондом 150 тис.грн.
  • ІV.2016 р. Було подано 5 заяв районній раді: від Яблунівської селищної, Пістинської сільської та Косівської міської рад – на конкурс «Краща спортивна громада»; від Косівської міської ради на конкурси «Краща етнокультурна громада» та «Громада кращого довкілля». На рівні області перемогу отримала Косівська міська рада – І місце у конкурсі «Громада кращого довкілля», призовий фонд 200 тис.грн.

У цьому році для участі в VІ обласних конкурсах було зареєстровано 5 заявок від органів місцевого самоврядування:

  1. три заяви та усі необхідні матеріали на участь у конкурсі «Краща спортивна громада»: від Яблунівської селищної, Пістинської сільської ради та від Косівської міської рад.
  2. дві заяви та усі необхідні матеріали на участь у конкурсі «Краща етнокультурна громада»: від Косівської міської та від Стопчатівсьої сільської рад.
  3. на участь у конкурсі «Громада кращого довкілля» у 2017 році не подано жодної заяви.

Організацію першого етапу щорічних обласних конкурсів та перевірку поданих ОМС матеріалів забезпечує районна конкурсна комісія, функції якої покладено на президію районної ради.

Таким чином, під час засідання президії районної ради 08 вересня 2017 року було розглянуто усі заявки, що поступили у виконавчий апарат районної ради, перевірено їх відповідність вимогам обласних конкурсів та прийнято рішення визнати переможцями першого (районного) етапу VІ обласного конкурсу «Краща спортивна громада»: Пістинську сільську раду (І місце, в т.ч. було відзначено, що на сьогоднішній день єдина команда, яка бере участь в обласних змаганнях по футболу – це команда «Кремінь» з с.Пістинь), Косівську міську раду (ІІ місце), Яблунівську селищну раду (ІІІ місце). Визнати переможцями першого (районного) етапу VІ обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада»: Стопчатівську сільську раду (І місце), Косівську міську раду (ІІ місце)

Крім того, рай.онна конкурсна комісія рекомендувала Пістинську сільську, Яблунівську селищну та Косівську міську ради Косівського району для участі в другому (обласному) етапі VІ конкурсів «Краща спортивна громада» та «Краща етнокультурна громада».

Усі матеріали зацікавлених у відповідних конкурсах органів місцевого самоврядування Косівщини вже передані у виконавчий апарат Івано-Франківської обласної ради для участі у другому відбірковому етапі. Переможці будуть визначені напередодні Дня місцевого самоврядування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *