Довідкова інформація про участь ОМС Косівського району в щорічних обласних конкурсах «Краща спортивна громада», «Краща етнокультурна громада», «Громада кращого довкілля»

Проведення щорічних обласних конкурсів розпочалось у 2012 році.

  • І. 2012 р. Було подано 1 заяву – від Пістинської сільської ради на конкурс «Краща спортивна громада», на рівні області не здобуто жодного призового місця.
  • ІІ. 2013 р. Було подано 2 заяви – від Пістинської сільської та Яблунівської селищної рад на конкурс «Краща спортивна громада», на рівні області ІІІ місце отримала Яблунівська селищна рада (призовий фонд 50 тис.грн.)
  • ІІІ.2015 р. Було подано 2 заяви – від Яблунівської селищної ради на конкурс «Краща спортивна громада» та Яворівської сільської ради на конкурс «Краща етнокультурна громада». На рівні області Яблунівська селищна рада вдруге отримала ІІІ місце з призовим фондом 100 тис.грн., а Яворівська сільська рада була визнана переможцем обласного конкурсу «Краща етнокультурна громада» у номінації етнокультурний регіон Гуцульщина з призовим фондом 150 тис.грн.
  • ІV.2016 р. Було подано 5 заяв – від Яблунівської селищної, Пістинської сільської та Косівської міської рад – на конкурс «Краща спортивна громада»; від Косівської міської ради на конкурси «Краща етнокультурна громада» та «Громада кращого довкілля». На рівні області перемогу отримала Косівська міська рада – І місце у конкурсі «Громада кращого довкілля», призовий фонд 200 тис.грн.
  • V. 2017 р. Було подано 5 заяв – 3 заяви на участь у конкурсі «Краща спортивна громада»: від Яблунівської селищної, Пістинської сільської ради, та Косівської міської рад; 2 заяви на участь у конкурсі «Краща етнокультурна громада»: від Косівської міської та Стопчатівсьої сільської рад. Результати будуть відомі на початку грудня місяця цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *