Відбулася десята сесія Косівської районної ради сьомого скликання

19 вересня 2017 року відбулося пленарне засідання десятої чергової сесії Косівської районної ради під головуванням голови районної ради Ванджурака Павла Івановича. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, депутат обласної ради Сергій Радиш, керівники районних установ та організацій, сільські та селищні голови, працівники виконавчого апарату, представники засобів масової інформації.

Пленарне засідання розпочалося із вручення головою районної ради Павлом Ванджураком та першим заступником райдержадміністрації Богданом Марчуком і головою обласного відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області, заслуженого тренера України з боксу, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Мирославом Карабіним грамот за вагомий внесок у розбудову фізичної галузі Косівського району. Такими грамотами нагороджено: учасників команди Яблунівської ЗОШ I-III ступенів серед дівчат, які за підсумками Чемпіонату України з футзалу вибороли перше місце і стали чемпіонками України; за заслуги учасників отримав грамоту тренер команди та Лючківський сільський голова Богдан Васкул;за вагомі спортивні здобутки з шашок кандидат у майстри спорту України – керівник районного шашко-шахового клубу «Етюд» Володимир Хлопков.

Очільники району спільно із в.о. голови районної асоціації інвалідів Параскою Мегединюк вручили подяки керівникам і підприємцям району , які допомагали у організації Марафону проведені для людей із обмеженими можливостями «Спорт для всіх».

На пленарне засідання із 40 районних обранців прибули та зареєструвались 31. На розгляд депутатів було винесено низку питань, які було розглянуто на засіданнях постійних комісій районної ради та на президії районної ради, що передувала пленарному засіданню. Обговоривши детально всі питання, депутатський корпус приступив до розгляду питань порядку денного.

Депутати розглянули та затвердили зміни та доповнення до Програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності на 2016-2020 роки; до Районної комплексної програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в перод з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в АТО у східних областях України – мешканців Косівського району.

На сесії депутатами було затверджено ряд Програми, а саме:

  • «Програма розвитку та охорони Косівської мальованої кераміки на 2018-2020 роки»;
  • «Програму боротьби із борщівником Сосновського у Косівському районі на 2017-2022 роки»;
  • «Програму вдосконалення системи державного управління для забезпечення реалізації соціально-економічної політики на території району 2017-2018 роки»;

Під час засідання сесії пройшло обговорення питання про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року та про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

З даного питання присутніх проінформувала Світлана Козак – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Заслухавши інформацію, депутати задали ряд питань на які отримали кваліфіковані відповіді.

Обговорено ряд майнових питань, зокрема : про нову редакцію статуту комунального підприємства «Косівська центральна районна аптека №40», про передачу автомобіля на баланс Кутської міської лікарні. Депутати обговорили та погодили проект рішення на призначення директора Косівського РП «Райагроліс» Костинюка Петра Васильовича.

Заслухано на засіданні сесії районної ради інформацію начальника Косівського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області, звіт про роботу двох депутатської комісій. По даних питаннях депутатами прийнято відповідні рішення.

Районними обранцями розглянуто та підтримано проекти рішень щодо ряду звернень:

  • Звернення щодо покращення матеріально-технічного забезпечення Косівської філії ДП «Райавтодор»;
  • Звернення НКРЕКП щодо тарифів на підключення електроенергії для жителів Івано-Франківської області;
  • Звернення щодо необхідності припинення блокування реєстрацій податкових накладних(коригувань) ;
  • Звернення про встановлення графи « національність» у державних реєстраційних документах.

Насамкінець пленарного засідання було заслухано хід виконання депутатських запитів, висловлених на сесіях районної ради та депутатські звернення.

Депутати розглянули всі питання порядку денного десятої сесії районної ради. В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх запланованих питань порядку денного чергової десятої сесії районної ради сьомого скликання з внесеними змінами та доповненнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *