25 вересня стартує безкоштовний навчальний онлайн-курс «Децентралізація в Україні — теорія та практика»

До уваги депутатів місцевих рад, посадових осіб органів місцевого самоврядування та усіх зацікавлених жителів Косівщини!

На платформі Prometheus триває реєстрація на безкоштовний онлайн-курс з актуальних питань про суть реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, який розпочнеться 25 вересня 2017 року.

Курс розрахований на управлінців органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, місцевих активістів та політично активних людей, які планують здійснювати політичну кар‘єру – балотуватись на виборах до місцевих рад чи на посади голів територіальних громад, а також на людей, які в державній владі, установах, громадських організаціях, проектах міжнародної технічної допомоги працюють для впровадження реформи, на правників, політологів, на журналістів, які готують або збираються готувати матеріали про децентралізацію, та на широке коло слухачів.

Можливість реєстрації та всі деталі за посиланням – https://courses.prometheus.org.ua/courses/course-v1:Prometheus+DC101+2017_T4/about

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *