Рішення про звернення районної ради до ПАТ «Івано-Франківськгаз»

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
десята сесія

РІШЕННЯ

Від 19 вересня 2017 року № 336-10/2017
м.Косів

Про звернення районної ради до ПАТ «Івано-Франківськгаз»

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада
вирішила:
1. Схвалити звернення районної ради до голови правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» з приводу наступної ситуації:
«Районна рада неодноразово повідомляла Косівське відділення Снятинського УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз», керівництво ПАТ «Івано-Франківськгаз» про внесення у порядок денний ІХ (08.06.2017 р. та 13.06.2017 р.), Х (19.09.2017 р.) чергових сесій питання «Про роботу Косівського відділення Снятинського УЕГГ на території Косівського району». Однак ніхто з керівників не був присутній під час пленарних засідань двох останніх сесій представницького органу місцевого самоврядування.
13.06.2017 р. під час другого пленарного засідання ІХ сесії районної ради інформацію про роботу газової служби на території Косівського району надав в.о. головного інженера Косівської дільниці Снятинського УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз» Сімків Т.О. Але у депутатів районної ради залишилось багато запитань, на які вищезазначена посадова особа не змогла надати вичерпних відповідей. У зв’язку з цим районна рада прийняла рішення запросити керівника Снятинського відділення УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз» та представника керівництва компанії ПАТ «Івано-Франківськгаз» для отримання більш детальної на наступну чергову сесію районної ради, яку було скликано на 19.09.2017 р, для отримання розгорнутої інформації про роботу на території Косівського району. Однак нікого з представників ПАТ «Івано-Франківськгаз» під час сесії не було і вдруге.
У зв’язку із вищевикладеною ситуацією, враховуючи потребу з’ясувати ряд важливих питань, пов’язаних з діяльністю представництва регіональної газової компанії на території Косівського району, просимо вжити відповідних заходів реагування».
2. Рішення надіслати голові правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Шульзі В.А.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Табахарнюк)..

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *