Рішення про роботу постійної комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
десята сесія

РІШЕННЯ

від 19 вересня 2017 року № 339-10/2017
м.Косів

Про роботу постійної комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування

Заслухавши та обговоривши інформацію постійної депутатської комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування за період з початку сьомого скликання, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1.Інформацію постійної депутатської комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування про роботу за період з початку сьомого скликання взяти до уваги (Ю.Коваль).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування (Ю.Коваль).

Голова районної ради Павло Ванджурак

 

 

З В І Т
постійної депутатської комісії районної ради сьомого скликання з питань охорони навколишнього середовища та природокористування

Діяльність постійної комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування здійснюється відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Косівської районної ради, Положенням про постійні комісії Косівської районної ради VII скликання, яке затверджено рішенням районної ради від 03 грудня 2015 року №23-1/2015, комісія у своїй роботі керується Конституцією України, ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад», та іншими законодавчими та нормативно-правовими актами..

До складу постійної комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування входить 4 (чотири) депутати, а саме:

1). Коваль Юрій Миколайович;
2). Голдищук Володимир Ярославович;
3).Скільський Микола Миколайович;
4).Фальбійчук Юрій Юрійович;

Головою постійної депутатської комісії обрано Коваля Юрія Миколайовича. Постійна комісія районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування бере участь у підготовці питань для розгляду на сесіях районної ради відповідно до профілю комісії.

За період з початку сьомого скликання проведено 13 засідань комісії. Протягом всього звітного періоду члени постійної комісії районної ради вивчали проекти рішень з питань, що входять до їх компетенції, вносили до них зміни, доповнення, узгоджуючи юридичні аспекти. Профільною комісією розглядались проекти районних програм в галузі охорони навколишнього середовища та природокористування, вносились відповідні зміни і доповнення, також комісією подавались пропозиції постійній комісії з питань бюджету та фінансів з питань фінансування відповідних програм.

Здійснювався контроль за виконанням рішень районної ради, депутатськими запитами, зверненнями, протокольними дорученнями президії районної ради, листами. На засіданнях постійної комісії попередньо відпрацьовувались проекти рішень районної ради, заходи програм.

Депутати неодноразово виїжджали в населені пункти району з метою обєктивного розгляду заяв та звернень, які потребували термінового вирішення.

Голова та члени комісії беруть участь у розгляді питань, виконують доручення, визначені рішеннями комісії. У полі зору комісії знаходяться питання проблем стану екології, охорони навколишнього природного середовища, розвитку і фінансування галузі лісового господарства, використання надр та інші питання, що відносяться до її функціональної спрямованості.

З усіх питань, що розглядалися на засіданнях постійної комісії, були прийняті відповідні рішення.

Основними завданнями та напрямками роботи постійної комісії районної ради з питань охорони навколишнього середовища та природокористування залишається здійснення контролю та забезпечення дотримання регламенту районної ради, поліпшення використання природних ресурсів та вирішення екологічних питань, охорони рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів дерев, тварин і рослин, відновлення та захист лісових ресурсів.

Голова постійної комісії з питань
охорони навколишнього середовища
та природокористування Юрій Коваль

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *