Рішення про звернення районної ради щодо скасування плати за підключення до електромереж

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА
сьоме скликання
десята сесія

РІШЕННЯ

Від 19 вересня 2017 року № 341-10/2017
м. Косів

Про звернення районної ради щодо скасування плати за підключення до електромереж

Розглянувши пропозиції постійної депутатської комісії районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства щодо скасування плати за підключення до електромереж, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Схвалити звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, голови НКРЕКП, голови Івано-Франківської обласної ради, народного депутата України від Косівського району щодо скасування плати за підключення до електромереж. (додається).
2. Рішення надіслати Президенту України П.Порошенку, Голові Верховної Ради України А.Парубію, Прем’єр-міністру України В.Гройсману, голові НКРЕКП Д.Вовку, голові Івано-Франківської обласної ради О.Сичу, народному депутату України від Косівського району Ю.Солов’ю.
3.Звернутись про підтримку зазначеного звернення до районних рад Івано-Франківської області.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства (В.Табахарнюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

 

Президенту України
Петру Порошенку

Голові Верховної Ради України
Андрію Парубію

Прем’єр-міністру України
Володимиру Гройсману

Голові Національної комісії, що
здійснює державне регулювання
у сфері енергетики та комунальних
послуг
Дмитру Вовку

Народному депутату України
Ігорю Солов’ю

Голові Івано-Франківської обласної ради
Олександру Сичу

Звернення

Ми, депутати Косівської районної ради, глибоко обурені значним подорожчанням плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, спричиненим прийняттям Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постанови 442 від 30.03.2017р “Про внесення змін та доповнень до постанови НКРЕКП від 26 січня 2017 року” та постанови від 26.01.2017 № 81«Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2017р», та постанови №148 від 30.01.2017р «Про встановлення величини питомої вартості нестандартного приєднання електроустановок до електричних мереж на 2017р.» Дані постанови накладають величезне навантаження на населення, середній та малий бізнес в України. Оскільки за приєднання електроустановок до електричних мереж потрібно сплачувати великі суми. Згідно додатку №1 до постанови НКРЕПК від 26.01.2017р № 81 та додатків 5-16 до постанови 442 від 30.03.2017р “Про внесення змін та доповнень до постанови НКРЕКП від 26 січня 2017 року”, тариф (плата) за приєднання електроустановок до електричних мереж в Івано-Франківській області чи не найвижчий в Україні в порівнянні з сусідніми областями майже на 100%. (додатки додаються).

В зв’язку з важким економічним становищем в державі в цілому, особливо в гірських районах Прикарпаття, Косівська районна рада звертається до Вас з проханням вирішити питання по встановленню нульової ставки оплати за приєднання електроустановок до електромереж, або сутт’євої знижки для Івано- Франківської області.

Вирішення питання у такий спосіб сприятиме зменшенню соціальної напруги серед населення.

Прийнято на Х сесії районної ради
19 вересня 2017 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *