Привітання голови районної ради з Днем працівника освіти

Шановні працівники освіти Косівщини! Сердечно вітаю вас із професійним святом.

Від вас, дорогі освітяни, залежить хід історії та наше майбутнє. Те, якими будуть погляди, цінності та світосприйняття поколінь українців, а значить і те, якою буде Україна. Ви зводите підвалини країни, де шанується свобода кожного, де цінується совість і інтелект, де сила беззастережно підпорядковується праву. Ваше завдання – виховувати людину, яка відстоїть, піднесе і передасть нащадкам могутню і соборну Україну, вчити відчувати, мислити, діяти.

У серці кожного з нас ніколи не згасне пам’ять про першого вчителя, який своєю мудрістю та любов’ю вселив віру у себе та допоміг знайти свій шлях у житті. Ми вклоняємось вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за тепло, любов та знання, які ви з року в рік передаєте своїм учням.

І як би не було сьогодні важко, перед якими б викликами ми не стояли, якість і зміст освіти, наближення їх до кращих світових стандартів, соціальний захист вчителів та патріотичне виховання юних українців – це один із пріоритетних напрямів державної і місцевої політики.

У переддень професійного свята бажаю вам від імені всього депутатського корпусу вдячних і розумних учнів, мудрості і терплячості, великих надбань у вашій благородній справі.

З повагою
Голова Павло Ванджурак

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *