Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Косівщині Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії

3.10.2017 р. за участю голови районної ради Павла Ванджурака відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Косівщині Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії.

Під час наради було обговорено план заходів та надано відповідні доручення з нагоди відзначення цих визначних дат. У свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День Українського козацтва та 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії на Косівщині відбудуться патріотичні культурно-мистецькі заходи. Дуже важливо у такий день вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за нашу незалежність і тих, хто сьогодні жертвує своїм життя за мир і спокій у нашій країні.

Пам’ятаючи їхні подвиги, ми повинні йти далі і підтримувати один одного. Тому запрошуємо усіх доєднатись до заходів, які будуть проходити з 13 по 15 жовтня, а саме:

13 жовтня:

  • 11.00 год. – конкурс стройової пісні та строю серед учнівської молоді району (майдан Незалежності в м. Косові).
  • 12.30 год – Молебень за Україну та її захисників (майдан Незалежності в м. Косові).
  • 12.40 год. – формування колони та урочиста хода до пам’ятника «Борцям за волю України», покладання квітів та панахида за загиблими борцями за волю України.
  • 13.30 год – Урочистий концерт в Районному будинку культури.

14 жовтня у всіх населених пунктах району відбудуться богослужіння за загиблими та молебні за захисників України, покладання квітів до пам’ятних знаків та місць поховань воїнів УПА, Героїв Небесної Сотні, учасників АТО.

15 жовтня о 13.00 в с. Пістинь (урочище Царина) відбудуться заходи присвячені 75-й річниці створення Української Повстанської Армії відкриття зброярсько-медичної криївки.

One Reply to “Відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Косівщині Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *