Проект-переможець 7 обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування «Впровадження енергозберігаючих технологій на базі Середньоберезівської ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Протягом липня місяця 2017 року у селі Середній Березів у рамках щорічного обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування було реалізовано проект із впровадження енергозберігаючих технологій у приміщенні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

За результатами виконаного проекту було замінено 43 вікна на енергозберігаючі металопластикові у коридорах навчального закладу та п’ятьох кабінетах, де існували найбільші проблеми. Загальна вартість проекту склала 283,5 тис.грн., з яких: 150 тис.грн. – кошти обласного бюджету (грант, отриманий за перемогу у конкурсі), 125 тис.грн. – кошти районного бюджету (районна рада та віддлі освіти РДА виступили партнерами проекту); 8050 грн. було зібрано ініціативною групою серед жителів Середнього Березова (місцеві мешканці також виступили партнерами проекту).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *