Косівщину з робочим візитом відвідає керівництво Івано-Франківської обласної ради

У п’ятницю, 20 жовтня 2017 року, Косівський район з робочою поїздкою відвідає голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та його перший заступник Василь Гладій.

У рамках запланованої поїздки керівництво області ознайомиться з результатами реалізації окремих проектів-переможців VІІ обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування на території Косівщини, огляне об’єкти соціальної інфраструктури, на яких здійснювались капітальні ремонти за рахунок коштів обласного бюджету.

Крім того, у рамках зазначеного робочого візиту запланована участь керівництва обласної ради в урочистостях з нагоди відзначення 135-річчя Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв та зустріч з керівниками підприємств, установ, організацій, головами місцевих рад, депутатами і жителями з обговорення актуальних питань життєдіяльності Косівського району.

Районна рада запрошує усіх бажаючих взяти участь у зустрічі з керівництвом Івано-Франківської обласної ради, яка відбудеться 20.10.2017 р. о 14.00 годині у сесійній залі адміністративної будівлі Косівської районної ради (м-н Незалежності, 11, ІІ-й поверх).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *