Косівщину з робочим візитом відвідало керівництво Івано-Франківської обласної ради

20 жовтня 2017 року на території Косівського району з робочим візитом перебував голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич та його перший заступник Василь Гладій.

Керівництво обласної ради спільно з очільниками Косівської районної ради Павлом Ванджураком та Володимиром Петричуком здійснили об’їзд тих об’єктів на території Косівщини, в які інвестувались кошти з обласного бюджету. Робоча поїздка почалась з візиту у село Хімчин та з ознайомлення з результатами реалізації проектів-переможців V, VІ обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, пов’язаних з капітальним ремонтом будинку культури у с.Хімчин. Також у Хімчині оглянули стан справ з перекриттям Хімчинської ЗОШ І-ІІІ ст., де роботи проводились влітку цього року за кошти субвенції з обласного бюджету у розмірі 1 млн.100 тис.грн.

Крім того, керівництво обласної та районної ради вело розмову і про перспективи на наступний рік у плануванні спільних фінансових ресурсів для вирішення важливих соціально-економічних питань на Косівщині. Відзначили необхідність здійснення капітального ремонту дороги місцевого значення у селі Хімчин, де створені передумови для релігійного і духовного туризму, пов’язаного з постаттю Патріарха Володимира Романюка; відвідали Кутську дитячу художню школу – районний осередок роботи з надзвичайно талановитими дітьми, учасниками та переможцями багатьох обласних і всеукраїнських мистецьких конкурсів, яка потребує капіталовкладень для збереження належного стану будівлі й облаштування каналізації та водопостачання. Ознайомились з об’єктом комунальної власності району, де планується створення Центру карпатської культури у рамках реалізації проекту програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Так як протягом останніх двох днів Косівський інститут прикладного і декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв відзначає свої 135-ліття, Олександр Сич та Василь Гладій взяли участь в урочистостях з цієї нагоди та в урочистій академії з нагоди 175-річчя Марка Мегединюка у селі Річка на базі Річківського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”. Гостем високоповажного зібрання також був ректор Львівської національної академії мистецтв Володимир Одрехівський. Від обласної та районної рад були вручені почесні грамоти талановитим майстрам-різьбярам та людям, що підтримують і розвивають народне мистецтво.

Підсумки робочого візиту керівників Івано-Франківської обласної ради було підведено під час зустрічі з депутатами, керівниками підприємств, установ, організацій, місцевих рад району у сесійній залі адміністративної будівлі районної ради. Зокрема, Олександр Сич відзначив, що впродовж останніх трьох років завдяки злагодженій співпраці депутатів обласної ради вдалося суттєво збільшити фінансовий ресурс з обласного бюджету на потреби Косівщини. Якщо у 2015 році ця цифра становила 5,5 млн.грн, у 2016 році – 17,1 млн.грн, то вже впродовж 2017 року маємо більше 24 млн.грн., залучених на соціально-економічний розвиток населених пунктів Косівського району, відновлення інфраструктурних об’єктів, вирішення нагальних потреб загальноосвітніх навчальних закладів тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *