До Дня автомобіліста та дорожника

Головне управління статистики в області інформує.

Автомобільним транспортом області виконується 61% усіх вантажних та 79% пасажирських перевезень на комерційній основі. За 9 місяців поточного року автотранспортом підприємств та фізичних осіб-підприємців замовникам доставлено 6,5 млн.т вантажів, що на 42,8% більше, ніж за аналогічний період торік. Обсяг вантажообороту автомобільного транспорту області за січень–вересень 2017р. становив 892,8 млн.ткм або 89,1% обсягу відповідного періоду 2016р. Пасажирським автотранспортом (з урахуванням транспорту фізичних осіб-підприємців) за цей період скористалось понад 46 млн. пасажирів, що на 20% більше обсягів січня–вересня 2016р., пасажирооборот склав 862,5 млн. пас.км або на 2,4% більше.

Довжина автомобільних доріг загального користування області на кінець 2016 року становила 4,1 тис.км, усі вони – з твердим покриттям. На 1000 км2 території припадає 296 км автодоріг з твердим покриттям (в середньому по Україні – 283 км). За щільністю автомобільних доріг область посідає 12 місце серед регіонів держави. Найбільш наближеними до європейських стандартів є автомобільні дороги загальнодержавного значення I та II категорій, частка яких становить 11,3% від загальної протяжності доріг в області (в Україні – 9,1%).

За даними Служби автомобільних доріг в області, протягом 9 місяців поточного року у будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування було направлено коштів на суму 534,2 млн.грн, з них 440,8 млн.грн з державного та 93,4 млн.грн – з місцевого бюджетів.

Довідково: День автомобіліста і дорожника з 1993 року в Україні відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Щиро вітаємо працівників сфери автомобільного транспорту зі святом! Бажаємо щастя, добробуту, нових трудових здобутків і зеленої вулиці на життєвих та автомобільних дорогах!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *