Відбулося засідання постійної комісії Косівської районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства

Відбулося засідання постійної комісії Косівської районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства у складі: голови комісії Василя Табахарнюка, заступника голови комісії Миколи Розвадовського, секретаря комісії Василя Тонюка.

В роботі комісії взяв участь заступник голови районної ради Володимир Петричук, депутат районної ради Мирослав Бойчук.

В процесі роботи комісією розглянуто рішення: Івано-Франківської обласної ради № 548-16/2017, Яворівської сільської ради №77. Розглянуто листи: Косівської РДА , Міненерговугілля України, САД в Івано-Франківській області, Косівського районного відділу УДСУНС з надзвичайних ситуацій, ДП “Івано-Франківський облавтодор” , Державного агенства автомобільних доріг України, ДАК “Автомобільні дороги України” та інші питання.

В результаті обговорення було прийняте рішення звернутися, через Президію Косівської районної, до ПАТ “Івано-Франківськгаз” про надання вичерпної інформації про план заходів по газифікації населених пунктів в Косівському районі, а також інші питання які стосуються діяльності ПАТ “ Івано-Франківськгаз” районі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.