Вітання голови Косівської районної ради з нагоди Дня української писемності та мови і Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови, приурочений українському літописцю Нестору – послідовнику творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Шановні краяни! Щиро вітаю Вас із Днем української писемності та мови!

Українська мова – це історична пам’ять нашого народу, найцінніше надбання віків.Це душа нації, найбільший її духовний скарб, переданий нам попередніми поколіннями. Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність! То ж плекаймо в душі любов до рідної мови, а материнське слово нехай буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом.

Шановні працівники культури району!

Сердечно вітаю із професійним святом усіх, хто присвятив своє життя збереженню, популяризації і розвитку національної культури.

Косівщина багата творчими особистостями, у кожному населеному пункті є талановиті творчі колективи, які зберігають національні традиції, розвивають і відтворюють безцінні скарби нашого народу. З нагоди професійного свята бажаю працівникам культури творчих успіхів у праці, міцного здоров’я , добра, благополуччя., натхнення та щедрих творчих ужинків.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *