У районній раді відбулася зустріч з польськими партнерами проекту «Відлуння Вітчизни»

У середу, 09 листопада 2017 року у районній раді відбулася зустріч із представниками польської громадської організації «Покоління», що реалізовує у партнерстві з Косівською ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проект «Відлуння Батьківщини», у рамках програми Міністерства національної освіти Республіки Польща «Полонійна родина».

Заступник голови районної ради Володимир Петричук та керуюча справами виконавчого апарату районної ради Роксолана Барчук поспілкувались з координаторами проекту Артуром Нємчиком та Катажиною Коромінас, директором Косівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Галиною Грималюк, польськими волонтерами Томашем Блохом та Малгожатою Бєлавською.

Присутні поділились враженнями за підсумками проведених у рамках проекту заходів, висловили готовність напрацьовувати нові ідеї для подальшої співпраці у рамках спільної проектної діяльності.

У ході дружньої розмови, було окреслено подальші кроки у розвитку двохсторонньої співпраці: організація українсько-польських молодіжних таборів для вивчення польської мови на Косівщині та української – серед польської молоді, з метою отримання навичок проектного менеджменту та стратегічного планування серед учнівської та студентської молоді краю.

Цікавим напрямком співпраці з Косівщиною польські колеги вважають розвиток спортивного туризму: пішохідні походи горами та вело туризм, організація і проведення різного роду змагань по цьому напрямку. Керівництво районної ради висловило готовність щодо налагодження співпраці на рівні повітових органів самоврядування Малопольського воєводства.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.