Президія районної ради окреслила план роботи представницького органу до закінчення 2017 року

10 листопада 2017 року відбулось чергове засідання президії районної ради, участь у роботі якого взяли 11 з 19 її членів.

У першу чергу депутати районної ради окреслили план роботи представницького органу до закінчення 2017 року, адже цей період завжди складний та напружений. Президія районної ради визначилась з тим, що є потреба у скликанні ще двох сесій. Найближча чергова сесія районної ради запланована на 30 листопада 2017 року, а наступну, дванадцяту сесію, є пропозиція скликати на 21 грудня 2017 року.

З огляду на раціональну організацію роботи ради та практичний досвід, члени президії районної ради одноголосно погодили відміну проведення дня депутата, що традиційно організовувався за 3 дні до пленарного засідання. Така пропозиція була підтримана з огляду на те, що усі проекти рішень завчасно оприлюднюються на сайті районної ради, питання порядку денного детально обговорюються на засіданнях президії районної ради, а на дні депутата приходить дуже мала кількість депутатів. Для тих депутатів, яким все-таки зручніше користуватися друкованими матеріалами, виконавчий апарат районної ради буде готовий надавати їх заздалегідь.

На розгляд чергової сесії районної ради, пленарне засідання якої заплановано на 30 листопада 2017 року, за рекомендацією президії та постійних комісій районної ради виноситься 19 питань. Частина з них вже підготовлена та погоджена профільними депутатськими комісіями, частина – буде доопрацьована найближчим часом. Так, депутати планують заслухати на найближчій сесії районної ради інформацію про роботу Снітинського відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз» на території Косівського району, звіт редактора районної газети «Гуцульський край»; розглянути традиційні бюджетні питання та питання, пов’язані з управління спільною власністю територіальних громад району.

Крім питань, пов’язаних з підготовкою пленарних засідань районної ради, члени президії обговорили і ряд інших, що потребують вивчення, контролю та пошуку раціональних рішень: напрацювання пропозицій до складу госпітальної ради Косівського госпітального округу; забезпечення якісного теплопостачання у Косівській центральній районній лікарні протягом 2017-2018 опалювального періоду; функціонування відділу медико-соціальної реабілітації дітей та дітей-інвалідів при Яблунівській районній лікарні тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.