В Косівському районі відзначають День Гідності та Свободи

21 листопада в Косівському районі в день християнського свята Собору Архістратига Михаїла проводились урочисті заходи присвячені дню Гідності та Свободи.

В сесійній залі районної ради в 11.00 год. відбувся Великий патріотичний збір нащадків Борців за Волю «А ми тую славу-збережемо!!!»

Молодіжний збір присвячено відзначенню 75-ої річниці створення Української Повстанської Армії. На патріотичний збір зібрались небайдужа молодь Косівщини, освітяни, студенти, працівники культури, медики, фахівці соціальної сфери, учасники бойових дій воїни УПА, депутати районної та міської ради.

Привітали учасників Великого патріотичного збору. Голова Косівської районної ради Ванджурак Павло Іванович побажав молоді підвищення її ролі в державотворчих процесах з опорою на національні ідеали та цінності Свободи і Гідності. А також з вітальним словом виступив перший заступник голови Косівської РДА Марчук Б.В.

Генератор та натхненник ідеї патріотичного збору депутат районної ради Васкул М.Г., депутат районної ради Матейчук Р.С., учасниця майдану гідності волонтерка Ігнатюк О., голова братсва УПА в Косівському районі Підлетейчук П.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.