Відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності

24 листопада 2017 року відбулося засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності.

Комісія заслухала звіт редактора газети “Гуцульський край” про свою діяльність та діяльність Газети. Редактор газети «Гуцульський край» розповів про досягнення та проблеми, які виникають в роботі трудового колективу. Зокрема покращено рівень передплати газети. Збільшено обсяг власних надходжень газети, в тому числі завдяки розміщенню реклами, оголошень, привітань. Проблемою для газети є збільшення передплатної ціни, що пов’язана з подорожчанням друку, підвищення вартості паперу, послуг доставки, комунальних платежів.

Заслухавши звіт редактора газети Гуцульський край комісія вирішила рекомендувати районні раді взяти звіт до відома.

Комісією також розглянуто питання про стан розгляду депутатських запитів та звернень, адресованих Косівському відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Начальник Косівського відділу поліції О. Байдусь проінформував комісію про розглянуті поліцією звернення районної ради та її депутатів, розповів, які проблеми виникають в роботі поліції.

За результатами розгляду інших питань, комісія рекомендувала районній раді підтримати проекти рішень “Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки повноважень виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в Косівському районі на 2016-2020 роки” та ”Про програму реалізації на території Косівського району проекту Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 “Світ Карпатських розет-заходи із збереження унікальності культури Карпат”. На розгляд сесії запропоновано питання припинення депутатських повноважень депутатів районної ради на підставі поданих ними заяв.

В зв’язку із тим, що комісія не розглянула всіх питань порядку денного, 28 листопада 2017 року о 10.00 год. комісія продовжить свою роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.